Straipsniai

Interviu su dalykinių renginių industrijos ekspertais

Praėjusių metų iššūkiai ir atradimai | 2021 gruodis

Baigiantis kalendoriniams metams LKRA paprašė savo narių, dalykinių renginių industrijos ekspertų atsakyti į klausimus apie praėjusių metų iššūkius ir atradimus, pasidalinti įžvalgomis apie tai, ko laukti šiais metais ir kas padėtų greičiau atsigauti industrijai.

SKAITYKITE PILNĄ INTERVIU

Dalykinių renginių industrija ruošiasi naujai realybei ir „gyvų“ renginių grįžimui

Petras Staselis | 2021 vasaris

Vasario 11 d. vyko Lietuvos konferencijų ir renginių asociacijos inicijuotas virtualus forumas „Re-Imagne Meetings“, subūręs virš 100 profesionalų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Lenkijos, kuriame ekspertai diskutavo apie konferencijų ir kitų dalykinių renginių ateitį po COVID-19 pandemijos.

SKAITYKITE PILNĄ STRAIPSNĮ.

Geri metai, blogi metai. Ką kalba profesionalai?

Petras Staselis | 2021 sausis

Peržengus metų virsmą LKRA paprašė savo narių, dalykinių renginių industrijos ekspertų atsakyti į klausimus apie praėjusių metų iššūkius ir atradimus, pasidalinti įžvalgomis apie tai, ko laukti šiais metais ir kas padėtų greičiau atsigauti industrijai.

Straipsnyje kalbiname Darių Lomsargį irRamunę Balnionytę.

SKAITYKITE PILNĄ STRAIPSNĮ.

Kas (ne)įvyks dalykinių renginių industrijoje 2021-aisiais

Petras Staselis | 2021 sausis

Praėjusiais metais patyrusi pandemijos pradžios šoką dalykinių renginių industrija turėjo labai greitai iš „gyvų“ persiorientuoti į virtualius renginius. Visi veikiantys dalykinių renginių industrijoje dalyviai ne tik turėjo labai greitai prisitaikyti prie naujų sąlygų, eksperimentuoti, prisiimti riziką, bet tapti tam tikrais vedliais, rodančiais kelią į ateities renginius ne tik sau, bet ir klientams, net neturėdami laiko mokytis ar klausti klausimus, kurių dar nebuvo sugalvoję. Įtampa industrijoje, kurios pajamos krito apie 60-70 proc. neslūgsta iki šiol, o pati industrija atrodo visai kitaip nei prieš metus.

Koks 2021-ųjų portretas atsivėrė surinkus ir įvertinus prieinamą informaciją ir tendencijas?
SKAITYKITE PILNĄ STRAIPSNĮ.

13 patarimų konferencijos pasirengimui

Petras Staselis | 2021 kovas

Jei planuojate surengti konferenciją ar kitą dalykinį renginį, bet nežinote, nuo ko pradėti ar turite neatsakytų klausimų – viskas gerai! Tai nėra pati lengviausia, bet tikrai įmanoma misija. Tuo labiau, kad renginių organizatoriai visada gali pasidalinti savo patirtimi. Bendraujant su renginių organizatoriais svarbu padaryti tam tikrus namų darbus ir žinoti taisykles, gerokai palengvinančias pasirengimą renginio aptarimui.

Dalinamės patarimais apie pasirengimą konferencijų organizavimui bei į ką reikią atkreipti dėmesį, kad kelio pradžia būtų sklandi, o įgyvendinimas – kuo sėkmingesnis. Šiandienos aplinkybėmis tai gali padėti surengti virtualias konferencijas, o ateityje prisidėti ir prie „gyvų“ bei  hibridinių renginių planavimo.

Pilną straipsnį skaitykite ČIA.